Які види лісу-кругляка можна знайти на аукціонах в системі ProZorro. Sale

Ліс-кругляк – це один з досить популярних лотів в системі ProZorro. Sale. Даний електронний майданчик дає можливість взяти участь в самих різних аукціонах, починаючи з продажу земельних ділянок та закінчуючи правами на вимогу майна в боржників.

При цьому, одним з вдалих експериментальних проектів вважається продаж необробленої деревини через електронні майданчики www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyon-lesa-v-elektronnoj-systeme-prozorroprodazhy/, акредитовані в системі ProZorro. Sale.

Які є види кругляка

Почати варто з того, що собою взагалі представляє круглий ліс. Говорячи простою мовою, це та деревина, що була отримана в процесі вироблення лісосмуги. Варто зазначити, що кругляком не обов’язково називають лише ствол дерева. Це можуть бути навіть гілки від великих дерев. Варто зазначити, що згідно з діючими стандартами, довжина кругляка повинна бути не менше 3 метрів та не більше 6.

Говорячи про товщину кругляка, то вона поділяється на три основні категорії, це:

  • Дрібна;
  • Середня;
  • Крупна.

Не варто здогадатися, що це ще один фактор, який може реальним чином вплинути на вартість партії необробленої деревини.

Ще один цікавий момент стосується того, в якому вигляді продається ліс кругляк. Він може потрапляти до системи аукціонів з корою, або ж може бути цілком очищеним. При цьому, далеко не всі учасники аукціонів відають перевагу очищеній деревині. Причина тому дуже проста – це стан самої сировини. Коли замовник має бажання перевірити якість власним очима, він завжди буде обирати кругляк з корою.

Варто зазначити що кора – це один з показників, як можна визначити наявність деформацій та можливих хвороб деревини.

Що потрібно зробити для участі в такому аукціоні

Насправді, нічого унікального в таких аукціонах немає. Для того, щоб купити ліс-кругляк, учасники повинні виконати всі стандартні дії. Перший пункт – це пошук електронного майданчика. Українська універсальна біржа, що доступна за посиланням sale.uub.com.ua – це один з чудових варіантів, як повинен виглядати перевірений та надійний майданчик.

Другий пункт – це підготовка пакету документів. Зазвичай, це стандартний набір що повинен бути присутній і при участі в будь-яких інших торгах. Ще один важливий момент – це реєстраційний та гарантійний внесок, які також повинні бути сплачені, причому ще й точно в термін.

В цілому, це все ті ж аукціони, нічого особливого у випадку з лісом-кругляком ви тут не побачите.