Чому саме «PARK TOWER»?

Елітне житло для багатьох асоціюється із величезними площами та пафосною позолотою. Утім, сьогодні ці критерії навряд чи є найголовнішими. Чим вирізняється сучасне елітне житло та які бонуси отримають його мешканці? Житлово-офісний комплекс «PARK TOWER» виокремив основні переваги, які пропонують новітні забудовники мешканцям елітного житла.   

1) Житло у центрі міста – економія часу та якісний відпочинок. Житло, розташоване в серці міста – це, перш за все, безліч зекономленого часу та зусиль на добирання. Із «PARK TOWER» до центральної площі  міста за декілька хвилин можна добратися пішки. Та і прогулянка центром – значно приємніша, аніж стояння в заторах.  Ще однією перевагою для мешканців житла в центрі є розвинена інфраструктура. Так, робити закупи майбутні мешканці апартаментів зможуть без зайвих проблем. А от для дозвілля варіантів в центрі міста безліч. Тут неподалік від дому і театри, і кінотеатри, і затишні кав’ярні та ресторани, і міські свята та фестивалі, що здебільшого проводяться на центральних площах міста.

2) Облаштування прибудинкової території. Окрім розташування, суттєве значення у визначенні якості житла має також облаштування прибудинкової території – місця, де мешканці могли б проводити свій вільний час. На ділянці окрім самого будинку передбачені ще і відпочинкові майданчики та зони озеленення. Будинок відгороджує цю територію від шуму вулиці, створюючи затишний внутрішній дворик – чудове місце для відпочинку з рідними та спілкування із сусідами.

3) Красивий будинок, гарний вид з вікна та приємне сусідство.  У плануванні внутрішнього простору та зовнішнього вигляду елітного житла, архітектори прискіпливі до деталей. До прикладу, квартири в будинку Житлово-офісному комплексі «PARK TOWER» мають зручне планування внутрішнього простору та відповідають сучасним вимогам новобудов. Великі віконні пройоми забезпечують житлові приміщення якісним природнім освітленням. До слова, вікна передбачаються з подвійним склопакетом для збільшення енергоефективності та покращення шумоізоляційних характеристик.

Фасади будинку виконані в сучасному стилі відповідно до найновіших тенденцій у світовій житловій архітектурі. Окрім того, мешканці верхніх поверхів, як бонус до зручної квартири, отримають також гарний вид з вікна.

Ще однією перевагою елітного житла є обмежена кількість мешканців. У новобудові «PARK TOWER»,  запроектовано тільки 2 житлові секції та із загальною кількістю лише 125 квартира

Тип будинку.

Монолітно каркасний. Монолітне будівництво – одна з найбільш перспективніших технологій зведення будівель. Його технологія дуже проста – за тим же принципом заливають фундамент будинків. У масштабі цілої будівлі це виглядає як зведення конструктивних елементів з бетонної суміші з використанням спеціальної опалубки безпосередньо на будівельному майданчику. Планування та габарити монолітних будинків не обмежується розмірами заводських залізобетонних конструкцій. Що дозволяє максимально враховувати побажання замовника. Додатковою перевагою є можливість створення криволінійних форм, а це істотно розширює архітектурні можливості даного комплексу.  Монолітні роботи забезпечують практично «безшовну» конструкцію. Завдяки цьому підвищується показники тепло- і звуконепроникності, що робить конструкції довговічними. Особливе значення серед характеристик даного комплексу є його жорсткість та міцність, в цьому відношенні монолітним будинкам немає рівних. Вони дають рівномірне осідання будинку. Перерозподіляють навантаження і запобігаючи появі тріщин. Фасад будинку навісний, вентильована система з керамограніту та вітражні застіклення.

Утеплюються стін комплексу.

Утеплення будь-якого будинку є одним із головних етапів будівництва, адже в подальшому залежить комфорт та тепло осель. Здійснюється утеплення мінераловатними плитами. Перевага мінеральної вати – це пожежостійкість. Основною сировиною для виробництва мінеральної вати є гірські породи габро-базальтової групи. Завдяки цьому вся мінераловатна продукція є негорючою. Відмінне звукопоглинання. Волокниста структура мінеральної вати забезпечує відмінні акустичні і звукопоглинаючі властивості матеріалу.

Вона володіє високими коефіцієнтами звукопоглинання в широкому діапазоні частот, що сприяє зниженню рівня повітряного шуму при застосуванні в звукоізолюючих конструкціях різного типу. Стійкість до деформації. У різних конструкціях матеріал сприймає різні навантаження по силі, напрямку і за тривалістю впливу. Для збереження форми, товщини і надійного кріплення матеріалу в конструкції теплоізоляційні матеріали повинні володіти високою стійкістю до деформацій. Ця властивість, у свою чергу, необхідна для надійного і довговічного утеплення конструкції без втрати якостей з плином часу. Гідрофобність.  Мінеральна вата стійка до впливу води, так як створена з каменю, оброблена гідрофобізуючими добавками, що додають утеплювачу водовідштовхувальних властивостей. Екологічність. Мінеральна вата не виділяє шкідливих для здоров’я людини речовин.