м. Вінниця,
вул. Першотравнева
перехрестя Пугачева.
Тел. 097 739 59 77

Розповідаємо про те, що вас цікавить.

фасад

Олександр Васильович, в чому полягає особливість житлового комплексу «PARK TOWER» і чому Ви позиціонуєте його, як елітне житло?

Перше, що надає комплексу «PARK TOWER»  статус елітного житла – це розташування в центрі міста, найвища якість будівельних матеріалів, зносостійкість та шумопоглинання. У монолітному будівництві ми використовуємо потовщений каркас, а вартість лише однієї фасадної системи дорівнює вартості будівництва дев’ятиповерхівки з нуля під ключ. Зазвичай, усі міські  будинки сягають 2-ї чи 3-ї категорії складності. Ми споруджуємо перший у місті комплекс, який складається із двох будинків 5-ї категорії. Комплексу такого рівня, у Вінниці ще немає. Фактично уже 75% квартир продано – а це високий показник, який свідчить про рівень даного об’єкту. Нашим проектувальником виступає «Центр сучасного зодчества міста Київ». Це провідна компанія, яка проектує найелітніші новобудови у м. Києві - «Бульвар Фонтанів», «Рівер Стоун», «Печерські Липки» та багато інших.

Що з реалізованого викликає гордість, та яка найбільша архітектурна особливість у «PARK TOWER»?

Увесь комплекс і є особливою гордістю. Ми уже побудували ошатні купола, облаштовуємо відкриті рекреаційі зони із зручними диванами та зеленим насадженням, дитячий майданчик. До речі, «PARK TOWER» і стане найвищою точкою Вінниці, яка буде доступною виключно для жителів комплексу. А нічне освітлення фасаду, неможливо порівняти із будь-яким іншим архітектурним об’єктом міста. Особливість даного комплексу полягає у кожному квадратному сантиметрі!

Розкажіть, будь ласка, про хід будівельних робіт в «PARK TOWER» на даний період.

На сьогоднішній день ми облагороджуємо територію, оздоблюємо фасади та виконуємо  внутрішні роботи, а саме дизайнерське оформлення місць загального користування - коридорів та холів.

На який термін розрахована реалізація проекту та чи не затягнулися етапи роботи?

З причини нестачі професіоналів в певних напрямках, виконання внутрішніх та ландшафтних робіт затягнулися на декілька місяців. Ми витратили не мало часу для того, щоб залучити  спеціалістів з інших областей. Адже якщо на чаші терезів вчасний термін реалізації чи якість виконаної роботи – ми обираємо якість. Офіційне відкриття відбудеться літом поточного року.

З якою метою було створено будинок такого рівня та як Ви гадаєте, чи може «PARK TOWER» стати прикладом для захоплення та архітектурною пам’яткою міста Вінниця?

Вінниця – найкраще місце для проживання і тут повинна бути ця родзинка. «PARK TOWER» -  для людей. Тут дбають про їх комфорт та створюють усе для щасливого життя. Ми не робимо акценти на масовість та квадратуру. Ми формуємо естетичний вигляд комплексу, створюємо найвищий сервіс та якість обслуговування. Я без перебільшення можу зазначити, що «PARK TOWER» стане архітектурною візитівкою нашого міста та прикладом наслідування для інших забудовників.

Розкажіть про плани компанії «Альянс Інвест» на найближче майбутнє. Продаж яких нових проектів Ви плануєте і чим збираєтеся дивувати вінничан надалі?

На разі ми продовжуємо забудовувати  вул. Сонячну, де швидкими темпами розростається котеджне містечко «Sun House». Паралельно шукаємо цікаві пропозиції на ринку нерухомості, проводимо перемовини із забудовниками, та навіть, визначаємося із вибором цікавих проектів, які реалізовуватимемо у найближчому майбутньому.

Олександр Васильович, що б Ви хотіли побажати майбутнім жителям житлового комплексу «PARK TOWER» та іншим мешканцям Вінниці?

Я усім бажаю жити сьогоднішнім днем і не відкладайте щастя на завтра чи наступний день. Бажаю досягати кожної поставленої мети, цінувати свій час, не забувати про те, що життя прекрасне і потрібно насолоджуватись ним щоденно! І завжди пам’ятайте про те, що кожен з нас вартий найкращого тут і зараз! 

фасад

Центр міста
Вінниця
Екологічно
чистий район
Розстрочка
від забудовника
Обгороджена
територія

Контакты Центра продаж


 • График работы
 • Пн-Пт 
  10.00
  -18.00
 • Сб 
  10.00
  -14.00
 • Адрес
 • м. Вінниця,
 • Вул. Соборна 95
 • Телефоны
 • +38 097 739 59 77