м. Вінниця,
вул. Першотравнева
перехрестя Пугачева.
Тел. 097 739 59 77

Чому саме «PARK TOWER»?

Елітне житло для багатьох асоціюється із величезними площами та пафосною позолотою. Утім, сьогодні ці критерії навряд чи є найголовнішими. Чим вирізняється сучасне елітне житло та які бонуси отримають його мешканці? Житлово-офісний комплекс «PARK TOWER» виокремив основні переваги, які пропонують новітні забудовники мешканцям елітного житла.   

1) Житло у центрі міста – економія часу та якісний відпочинок. Житло, розташоване в серці міста – це, перш за все, безліч зекономленого часу та зусиль на добирання. Із «PARK TOWER» до центральної площі  міста за декілька хвилин можна добратися пішки. Та і прогулянка центром – значно приємніша, аніж стояння в заторах.  Ще однією перевагою для мешканців житла в центрі є розвинена інфраструктура. Так, робити закупи майбутні мешканці апартаментів зможуть без зайвих проблем. А от для дозвілля варіантів в центрі міста безліч. Тут неподалік від дому і театри, і кінотеатри, і затишні кав'ярні та ресторани, і міські свята та фестивалі, що здебільшого проводяться на центральних площах міста.

2) Облаштування прибудинкової території. Окрім розташування, суттєве значення у визначенні якості житла має також облаштування прибудинкової території – місця, де мешканці могли б проводити свій вільний час. На ділянці окрім самого будинку передбачені ще і відпочинкові майданчики та зони озеленення. Будинок відгороджує цю територію від шуму вулиці, створюючи затишний внутрішній дворик – чудове місце для відпочинку з рідними та спілкування із сусідами.

3) Красивий будинок, гарний вид з вікна та приємне сусідство.  У плануванні внутрішнього простору та зовнішнього вигляду елітного житла, архітектори прискіпливі до деталей. До прикладу, квартири в будинку Житлово-офісному комплексі «PARK TOWER» мають зручне планування внутрішнього простору та відповідають сучасним вимогам новобудов. Великі віконні пройоми забезпечують житлові приміщення якісним природнім освітленням. До слова, вікна передбачаються з подвійним склопакетом для збільшення енергоефективності та покращення шумоізоляційних характеристик.

Фасади будинку виконані в сучасному стилі відповідно до найновіших тенденцій у світовій житловій архітектурі. Окрім того, мешканці верхніх поверхів, як бонус до зручної квартири, отримають також гарний вид з вікна.

Ще однією перевагою елітного житла є обмежена кількість мешканців. У новобудові «PARK TOWER»,  запроектовано тільки 2 житлові секції та із загальною кількістю лише 125 квартира

Тип будинку.

Монолітно каркасний. Монолітне будівництво – одна з найбільш перспективніших технологій зведення будівель. Його технологія дуже проста – за тим же принципом заливають фундамент будинків. У масштабі цілої будівлі це виглядає як зведення конструктивних елементів з бетонної суміші з використанням спеціальної опалубки безпосередньо на будівельному майданчику. Планування та габарити монолітних будинків не обмежується розмірами заводських залізобетонних конструкцій. Що дозволяє максимально враховувати побажання замовника. Додатковою перевагою є можливість створення криволінійних форм, а це істотно розширює архітектурні можливості даного комплексу.  Монолітні роботи забезпечують практично «безшовну» конструкцію. Завдяки цьому підвищується показники тепло- і звуконепроникності, що робить конструкції довговічними. Особливе значення серед характеристик даного комплексу є його жорсткість та міцність, в цьому відношенні монолітним будинкам немає рівних. Вони дають рівномірне осідання будинку. Перерозподіляють навантаження і запобігаючи появі тріщин. Фасад будинку навісний, вентильована система з керамограніту та вітражні застіклення.

Утеплюються стін комплексу.

Утеплення будь-якого будинку є одним із головних етапів будівництва, адже в подальшому залежить комфорт та тепло осель. Здійснюється утеплення мінераловатними плитами. Перевага мінеральної вати – це пожежостійкість. Основною сировиною для виробництва мінеральної вати є гірські породи габро-базальтової групи. Завдяки цьому вся мінераловатна продукція є негорючою. Відмінне звукопоглинання. Волокниста структура мінеральної вати забезпечує відмінні акустичні і звукопоглинаючі властивості матеріалу. Вона володіє високими коефіцієнтами звукопоглинання в широкому діапазоні частот, що сприяє зниженню рівня повітряного шуму при застосуванні в звукоізолюючих конструкціях різного типу. Стійкість до деформації. У різних конструкціях матеріал сприймає різні навантаження по силі, напрямку і за тривалістю впливу. Для збереження форми, товщини і надійного кріплення матеріалу в конструкції теплоізоляційні матеріали повинні володіти високою стійкістю до деформацій. Ця властивість, у свою чергу, необхідна для надійного і довговічного утеплення конструкції без втрати якостей з плином часу. Гідрофобність.  Мінеральна вата стійка до впливу води, так як створена з каменю, оброблена гідрофобізуючими добавками, що додають утеплювачу водовідштовхувальних властивостей. Екологічність. Мінеральна вата не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин

Тип опалення.

Одним з варіантів створення системи автономного опалення для житлових комплексів, зокрема багатоповерхових будинків, є будівництво котельні. Проведені розрахунки показують, що вартість 1 Гкал тепла, виробленого даховими котельнями, в середньому в 1,4 рази нижче вартості теплової енергії, що виробляється централізованими системами, тому ми зупинилися на даховій котельні.

ПАТ «АГРОБУДМЕХАНІЗАЦІЯ» має великий досвід роботи та виконала різного ступеня складності комплекси. На будівництві задіяний висококваліфікований персонал. Контроль за якістю будівництва ведеться Технаглядом від замовника. Найсучасніша техніка, якісні будівельні матеріали, вчасне фінансування нададуть можливість у заплановані строки закінчити будівництво елітного житлово-офісного комплексу «PARK TOWER».

Володіти апартаментами у такому будинку не просто престижно – це ознака певного статусу його мешканців, для яких головне психологічний комфорт і спільність інтересів.

Центр міста
Вінниця
Екологічно
чистий район
Розстрочка
від забудовника
Обгороджена
територія

Контакты Центра продаж


 • График работы
 • Пн-Пт 
  10.00
  -18.00
 • Сб 
  10.00
  -14.00
 • Адрес
 • м. Вінниця,
 • Вул. Соборна 95
 • Телефоны
 • +38 097 739 59 77